| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Color | Clear |
| Width | 500-2200mm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Color | Clear |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Water Solubility | ≤10min |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Color | Clear |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Color | Clear |
| Length | 500-1000m |
| Surface Smoothness | Good |
| วัสดุ | PVA |
|---|---|
| ความหนา | 20microns |
| ความกว้าง | 18-25mm |
| ความยาว | 1000-1500m |
| ใบสมัคร | การเกษตร |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Water Solubility | ≤10min |
| Surface Smoothness | Good |
| วัสดุ | PVA |
|---|---|
| ความหนา | 20microns |
| ความกว้าง | 18-25mm |
| ความยาว | 1000-1500m |
| ใบสมัคร | การเกษตร |
| Material | polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Color | natural, red, blue, yellow |
| Size | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Packaging | 25pcs/bag, 200pcs/carton |
| Feature | water soluble, biodegradable |
| ความหนา | 25μm-50μm |
|---|---|
| วัสดุ | โพลีไวนิลแอลกอฮอล์ |
| ความทนทานต่ออุณหภูมิ | 170 ℃-180 ℃ |
| ความสามารถในการละลายน้ำ | ≤10นาที |
| สี | สีเหลืองเล็กน้อย |
| ความหนา | 25-45ไมครอน |
|---|---|
| แพ็คเกจ | กล่อง, พาเลท |
| ความกว้าง | 1000-2000มม |
| ความยาว | 500-1500ม./ม้วน |
| วัสดุ | PVOH (โพลีไวนิลแอลกอฮอล์) |